Saygı Değer Harranlı Kardeşlerim

Saygıdeğer Harranlı kardeşlerim 2009 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana hepimizin hayallerindeki Harran’ı yaşatmak ve gerçekleştirmek için çalışıp çabalıyoruz. Siz kıymetli vatandaşlarımızın daha rahat ve huzur içinde yaşaması için en iyi hizmetleri sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu hizmetleri yaparken de en büyük desteği siz değerli halkımızdan alıyoruz.

Hepinizin bildiği gibi Harran sadece bugün değil tarih ’te de birçok medeniyete ev sahipliği yapmış gerek dini gerekse de fen-i bilimlerde birçok ilke imza atmıştır. Bizlerde tarihini bilenler olarak eğitimin öneminden her zaman bahsettik ve destekçisi olduk. Eğitimin yanında Alt yapı, üstyapı, çevre, ulaşım, spor, kültür, sanat, turizm gibi her türlü alanda Harran’a hizmetler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tabi bu kadar hizmeti ve yeniliği siz kıymetli Harranlı kardeşlerimizin desteği ile başardık.

Beraber yürüdüğümüz bu kutlu yolda; Tarih’i güzelliklerle dolu Harran’ımızda mutlu, huzurlu, barış içinde yaşamaya devam etmeyi yüce rabbimden niyaz ediyorum.

Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklıyorum.